• Pedagógia
  • Ifjúságvédelem
  • Van, akinek el tudod mondani - Iskolai segítő szolgálatok

Van, akinek el tudod mondani - Iskolai segítő szolgálatok Featured

Kedves Diákjaink, Szülők, Tanárok, Munkatársaink! Az iskolai segítő szolgálatot végzők, a rendkívüli körülmények között is, most még inkább a rendelkezésetekre állnak. Kérjük, kérdések, problémák esetén, ha úgy érzitek, szükségetek van valakire, aki meghallgat, akivel meg tudod beszélni a dolgot, vagy aki tud segíteni a megoldást megtalálni, e-mailben keressetek meg bennünket az alábbi címeken:

Last modified on Friday, 20 November 2020 13:28