• Pedagógia
  • Jezsuita pedagógia
  • Művészeti oktatás

„Mondhattátok volna, hogy díszelőadás lesz, nem nyilvános főpróba!” – így duzzogott az egyik tanár úr a színészeknek, miután Március 7-én megtelt a Művészetek Háza. A Maszat-hegy a bejárati ajtónál kezdődött, vagy inkább a színpad tágult ki a nézőközönség leghátsó soráig… a közönség együtt élt a színpaddal, a vége felé szinte már túlságosan is, különösen, amikor az egyik osztály szurkolni kezdett.

Utolsó módosítás dátuma péntek, 10 március 2017 13:57

Remek szerdai napot töltött közösen a 11. évfolyam művészettörténet csoportja február 15-én...

Utolsó módosítás dátuma péntek, 03 március 2017 11:13
csütörtök, 02 március 2017 08:19