• Pedagógia
  • Jezsuita pedagógia
  • Művészeti oktatás

Zsoltározóink kiemelt arany és arany minősítést kaptak - Veczán zsoltár éneklő verseny

A miskolci Veczán Kórustalálkozó megkezdése előtt, október 10-én, szerdán Veczán zsoltáréneklő versenyt rendeztek a 25 éves jubileumra szervezett eseménysorozatban. A középiskolások mezőnyében a Bodzavirág népdalkörünk és Velkey Bori kiemelt arany minősítést szerzett, Hutka Anna is "aranyos" lett, és a 9.c-ből alakult Szellőrózsa csapat is kiválóan debütált: szintén arany minősítést szereztek.
És akik ezt a fantasztikus eredményt elérték: Bodzavirág: Gunda Veronika, Kruppa Kata, Hutka Anna, Imolay Gréta és Velkey Bori. Szellőrózsa: Cseke Virág, Barlay Emese, Monostory Zsejke. Felkészítőjük Herpainé Velkey Klára tanárnő.

Last modified on Friday, 12 October 2018 13:37