• Pedagógia
  • Tehetséggondozás
  • Verseny beszámolók

I. helyezés - Szirmai Márton, III. kcsp. fiú 100 méter gyorsúszás, I. helyezés - Csapattagok: Torma Rebeka, Bársony Kata, Dráviczki Eszter, Farkas Kinga, VI. kcsp. lány 4x50 méter gyorsváltó

Utolsó módosítás dátuma péntek, 24 február 2017 13:51
csütörtök, 23 február 2017 13:51

Frankofón dalverseny - Szauervein Zsanett

A budapesti Institut Francais az idén is meghirdette Frankofón dalversenyt, amire 2 francia dal hangfelvételét kellett beküldeni. Szauervein Zsanett 10.b osztályos diákunkat a tizenkét legjobb közé választották.

Utolsó módosítás dátuma csütörtök, 23 február 2017 13:57

A CURIE Környezetvédelmi Verseny területi döntőjét rendezték meg február 18-án, szombaton, Miskolcon. Iskolánk csapatai az 5-6. évfolyamosok és a 9-10. évfolyamosok versenyeiben indultak. Mindkét korosztályban nagyon szép eredmények születtek.

Utolsó módosítás dátuma csütörtök, 23 február 2017 13:05

Prekop Dorottya 8.a és Berecz Annamária 5.b osztályos tanulóink írói tehetségükkel leptek meg bennünket, amikor első helyezést értek el a „MACSKAKÖRÖM” c. mese-, novellaíró és rajz pályázaton, melyet az idén 25 éves Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium hirdetett meg. A gimnázium hagyományos „Így írunk mi…” pályázata idén a „HIT, HŰSÉG, HIVATÁS” jelmondathoz kapcsolódott.
Prekop Dorottya Örök barátok? és Berecz Annamária A vasaló című novelláját az alábbi linkekre kattintva elolvashatjuk.

Utolsó módosítás dátuma kedd, 21 február 2017 17:00

Feczkó Csanád 11. b osztályos tanulónk 50 kg-os súlycsoportban most világranglista első. Már megszoktuk, hogy „ha judo, akkor Feczkó,” de most, a follonicai Ifjúsági Európa Kupa arany mellett még ez a világelsőség is külön örömet okoz. Csanád szerényen magyarázza, hogy ez a viágranglista sorrend akár havonta is változhat, mert elkezdődött a versenyszezon, és szinte hetente vannak pontszerző versenyek, amelyek után mindig frissítik a sorrendet. Azt mindenesetre elárulta, hogy már a február 11-12-i Follonica Ifjúsági Európa Kupa előtt is neki volt a legtöbb pontszáma, és ezen a versenyen 100 pontot kapott, úgyhogy továbbra is ő a világelső.

Utolsó módosítás dátuma hétfő, 20 február 2017 18:41

Február 14-én a V-VI. korcsoportos amatőr fiú kézilabda csapatunk bejutott a megyei döntőbe. A versenyt a Herman Ottó Gimnáziumban rendezték meg, hét csapat indult.Lövei Ferenc edző úr elmondta, hogy a csapat nagyon jól játszott, és lelkesen készül a megyei döntőre.

Utolsó módosítás dátuma szerda, 15 február 2017 15:43

Kocsis Balázs 6/b. osztályos tanuló 2017.02.04-02.5. napján, a Budapesten megrendezésre kerülő Magyarország Újonc és Serdülő Fedettpályás Bajnoksága 2017 bajnokságon 300 m síkfutásban 4. helyezett lett.

Utolsó módosítás dátuma hétfő, 20 február 2017 12:00