Ötödikes focistáink a nagyvilágban a DVTK-val

Madarász Áron és Illés Levente 5.s osztályos tanulóink a DVTK U12-es csapatával 3. helyezést értek el a Champions Trophy-n, a világ legnagyobb nemzetközi foci tornáján, június 1-2-án, és még a Liverpool csapatát is legyőzték 1:0-ra. Levente 7 éve, Áron 8 éve ...

fociznak. A versenyre szüleikkel, edzőikkel és Rolival a gyúróval utaztak, akire nagy szükség volt, hogy a versenyek közben segítse és ellássa a focistákat. Európa szerte több mint 400 csapat vett részt az országonkénti selejtezőkön és az európai döntőn. A DVTK-nak most olyan híres klubok utánpótlás csapatait sikerült maguk mögé utasítaniuk, mint a Liverpool, Newcastle United, Valencia és a Zürich. A versenyt az ausztriai Dornbirn-ban rendezték, és az európai csapatokon kívül voltak még törökök, kínaiak, japánok és amerikaiak is. Gratulálunk a DVTK csapatának, és Kiser László és György Gábor edző uraknak!


 

 

Last modified on Friday, 07 June 2019 13:32