ATLÉTIKA ÜCSB DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS BAJNOKAINK

VEGYES 10x200 váltó futás 1. hely, FIÚK távolugrás 1. hely! Iskolánkból 7 csapat megyei bajnokként bejutott az országos Diákolimpia Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság országos versenyre.  VEGYES 10x200 váltó 1. hely: Illés Borka, Licsák Fanni, Boldogh Boróka, Zibrinyi Luca, Balajthi Boglárka, Jármi Bánk, Buza Balázs, Kövesi Krisztián, Kollár Márton, Gadus Bogdán FIÚK: Távolugrás: 1. hely: Buza Balázs, Jármi Bánk, Koncz Bálint, Janka Gábor, Hajdú Áron. LÁNYOK: Magasugrás 2. hely: Mészáros Katalin, Illés Borka, Dudás Jázmin, Untisz Dorka,Dobi Lili, További eredmények:

 FIÚK: Magasugrás: 4. hely: Barcsák Vinzent, Kovács Gergő, Kollár Márton, Gadus Bogdán, Juhász István Bence
Súlylökés: 7. hely: Pekár Levente, Lánczos Kristóf, Janka Gábor, Kiss Botond, Koncz Bálint

LÁNYOK:
Magasugrás 2. hely: Mészáros Katalin, Illés Borka, Dudás Jázmin, Untisz Dorka,Dobi Lili,
Lány távolugrás 6.hely: Balázs Anna, Boldogh Boróka, Licsák Fanni, Illés Borka, Lukács Zorka
Lány súlylökés: Szomszéd Csenge, Radányi Gyöngyi Untisz Dorka,Lukács Zorka

Felkészítők: Virosztekné Szakál Ildikó és Kajtor Csaba

Last modified on Monday, 21 October 2019 11:39