Második legeredményesebbek az országos Diákolimpián! - MDSz díj

Iskolánk elnyerte a 2018/19-es tanévi diákolimpia legeredményesebb iskola díj második helyezését általános iskolai kategóriában. A legeredményesebb iskola elismerés odaítélésénél az érmek száma volt a mérvadó. Köszönjük sportolóinknak és testnevelőiknek a kitartó, lelkes munkát! Az elismerések értékét tovább növelte, hogy azokhoz a világ legidősebb élő olimpiai bajnoka,..

a Nemzet Sportolója, a Prima Primissima-díjas Keleti Ágnes is személyesen gratulált. A 2018/2019. tanév diákolimpia országos döntőin elért kimagasló eredményekért a pedagógusok, az iskolák és a versenyeket lebonyolító szervezetek képviselői a Magyar Diáksport Szövetség által rendezett ünnepségen a magyar Tudományos Akadémián január 22-én vették át. Iskolánkat Polák Péter nevelési igazgatóhelyettes és Virosztekné Szakál Ildikó testnevelő tanár képviselték.

Last modified on Friday, 24 January 2020 16:10