Elsöprő siker a katolikus iskolák országos versenyén

Tornászlányaink remekül szerepeltek a KIDS kupán más néven Katolikus Iskolák Országos Versenyén, melyet a  Katolikus Iskolák Diák Sportszövetsége rendezett meg Budapesten. 1. helyet szerzett a 4. korcsoportos csapat. Tagjai:

Láng Dorka 8.s, Mészáros Katalin 8.s, Pető Eszter 8.b, Lupkovics Leona 6.s, Kisely Szonja 6.s, Czinege Brigitta 5.s, Panyi Emese 7.a. Ebben a korcsoportban egyéni eredményekkel csak jezsus tornász került dobogóra: 1. helyezés Czinege Brigitta 5.s, 2. helyezés Kisely Szonja 6.s, 3. helyezés Mészáros Katalin 8. s. A 2. korcsoportos csapatunk a 2. helyet szerezte meg. Tagok: Trajcsik Dalma 5.s, Hunfalvay Emese 5.s, Fazekas Hanna 6.s, Horváth Krisztina 5.a, Palacios Francés Márta 5.b. Egyéni összetettben 1. helyezett Hunfalvay Emese 5.s, 4. helyezett Trajcsik Dalma 5s. Felkészítő tanár Virosztekné Szakál Ildikó

Last modified on Wednesday, 26 February 2020 14:16