Lego-robotika ezüstérem

Boda Márton 8. a osztályos diákunk is tagja az ezüstérmes Lego robot designer csapatnak.  A világ legnagyobb ifjúsági robotversenye, a First Lego League City Shaper 2019/2020-es verseny miskolci regionális fordulójában az Infoklaszter Navigátor csapata: kutatómunka 3., robotjáték 2., robotdesign 1. hely kategória eredményekkel, az összetett versenyben a 2. helyet szerezte meg.  A "Navigátor" csapat tagjai:...

 Boda Márton, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium, Festő Krisztina, Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Dobronyi Benedek Márk, Földes Ferenc Gimnázium, Mixtay Marcell, Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola, Pocsay Levente, Földes Ferenc Gimnázium, Porteleki Ádám, Földes Ferenc Gimnázium. Felkészítő tanáruk Szabó István. Gratulálunk! A miskolci fordulót 2020. január 11-én szombaton rendezték meg, ahol 70 diák és tanár versenyzett, 6 csoportban.

Last modified on Wednesday, 04 March 2020 10:17