Palacios Ines az Eukarisztia rajzverseny 2. helyezettje

Palacios Frances Ines 2. helyezést ért el az Egri Egyházmegye által meghirdetett "Krisztus Teste" rajzpályázaton akvarell kategóriában, 7-8. évfolyamos korosztályban. A pályázatot az Eukarisztikus Világkongresszus egyik előkészítő eseményeként hirdették meg. Az érsekség felhívására 1300 pályamű érkezett. Tanára szerint "Ines nagyon színesen látja a világot, vizuális kifejezőkészsége korosztályához képest kiemelkedő, már most jellegzetes, egyéni stílusban alkot.  Ez 13-14 éves gyerekek esetében ritkaságnak...

számít. A pályázatra beküldött kép felcsillantja nemcsak nemcsak tehetségét, de Jézus iránti szeretetét is." Az akvarell technikát a hetedikes diák közvetlenül a karantén előtt sajátította el. Gratulálunk tehetséges diákunknak, és a tehetséggondozását végző Vincze Judit tanárnőnek! A győztes pályaművekből az egri Érseki Palotában kiállítást terveznek, az időpontot a járványhelyzet alakulása miatt később fogják tudatni.

Last modified on Wednesday, 17 June 2020 09:29