Szépen mesélnek - országos arany és ezüst oklevelek

Németh Liliána 6.a osztályos tanuló és Fazekas Hanna 6.s osztályos tanuló arany minősítést, népmese kategóriában pedig Jármi Dorottya 6.a osztályos tanuló ezüst minősítést szerzett a "Regösök húrján..." vers, mese- és prózamondó verseny országos döntőjén. Felkészítő tanáruk Lenkei Zsanett elmondta: "Korábban a területi fordulón mindhárman első helyezést értek el, és nagy izgalommal készültek a végső megmérettetésre. A szorgalmas készülés, gyakorlás meghozta gyümölcsét,...

hiszen mindhárman nagyon ügyesen szerepeltek." Az országos versenyt Budapesten rendezték meg szeptember 26-án. A versenyen személyesen és videón is részt lehetett venni, amiért külön köszönet a szervezőknek.
A népmese kategóriában versenyző Dorottya a Pletykás asszonyok című népmesét, a próza kategóriában versenyző Lili Nógrádi Gábor Hogyan neveljük a nagymamát?, Hanna Nógrádi Gábor Papagáj című művet mondta el.

Last modified on Friday, 02 October 2020 08:37