Play and Win! Levelező angol verseny országos helyezések

Szabó Judit 10. A (2. helyezés), Magyar Levente 6. A (6. helyezés), Sümegi Soma 5. A (24. helyezés). Felkészítő tanár Képesné Szabó Flóra tanárnő.


A HEBE Kft. évente több levelező versenyt is indít különböző tantárgyakból. Ezeken a versenyeken egyénileg és csapatban is részt vehetnek a gyerekek. A versenyfeladatok rendkívül sokszínűek és a diákoknak sok különböző forrásból kell dolgozniuk a fordulók során. Sok készségükre szükségük van, melyek egyre jobban fejlődnek a fordulók során: nyelvi készségek, tantárgyi tudás, külső források kezelése, rajzkészség, kreativitás, kooperáció, csapatmunka és a határidők betartása. Ezeken a versenyeken több ezer tanuló vesz részt országosan, kategóriánként akár több száz diák is összemérheti tudását a többiekkel. A tanulók életkoruknak és nyelvi szintjüknek megfelelően több kategóriában, egyénileg vagy csoportban is indulhatnak. Diákjaink rendkívül szép eredményeket érnek el ezeken a versenyeken, minden évben.

Last modified on Thursday, 08 June 2017 10:14