Fölényes győzelmek után irány a döntő! - DIII leány kosárlabda országos eldöntő

A csapat tagjai: Hegedűs Aténé Kata (6. s), Földi Boglárka (6. s), Vukicevic Mila (6. s), Szemerszky Mária (6. b), Szarka Edit (7. b), Borbély Blanka (6. s), Hutka Luca Sára (6. s), Gál Nikolett (6. s), Marincsák Anna (6. b), Arad Eszter (5. s), Hudák Lilla (6. s.), Szabó Zsanett (6. s). Felkészítő: Vukicevic Milen.

A Diákolimpia III. korcsoportos leány kosárlabda csapata a 2017. május 15-én megrendezett országos elődöntőn is bebizonyította rátermettségét, és I. helyezettként jutott tovább az országos megmérettetésre, amely 2017. június 8-a és 11-e között kerül megrendezésre Mezőberényben.
Az elődöntőt a Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium tornatermében rendezték meg, a résztvevő csapatok: Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (Debrecen), Szegő Gábor Általános Iskola (Szolnok), Arany János Református Általános Iskola (Nagykőrös), Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (Miskolc).
Iskolánk csapata mindvégig magabiztosan játszott, és fölényesen nyertek, így bejutottak az országos döntőbe, Magyarország nyolc legjobb DIII korcsoportos lány kosárlabda csapata közé. Az országos diákolimpia döntő Mezőberényben lesz június 8-tól 11-ig. Gratulálunk lányok! További sikereket!

Last modified on Friday, 02 June 2017 08:32