Kosárlabda D3 fiúk Szolnokon - 2017. május 12.

Csapat: Vass Zoltán, 6. s, Gadus Bogdán 5. s, Buza Balázs 6. s, Geszti Imre 6. s, Kövessy Tamás 6. s, Mindszenti Ákos 6. s, Megyesi Márk 6 s. Szalay Boldizsár 6 s, Veit Milán 6. s, Takács Kristóf 5. s, Papp Dominik, 6. a, Kovács Bálint 7. Felkészítő: Vukicevic Milen, aki nagyon elégedetten számolt be a csapatról: "Fiaink sikeresen szerepeltek ebben az évben,

kiharcolták, hogy bejussanak a szolnoki országos elődöntőbe, és ott III. helyezést értek el. Az első meccset sorsolás alapján egy nagyszerű csapat, a torna győztese, Szolnok ellen játszottuk, és kemény harc után veszítettünk. Végül a fiaink az egri csapatot legyőzve, a III. helyen végeztek. Nagyon jó szezonunk volt, kevésen múlt, hogy nem jutottak be az ország legjobb 8 csapata közé."

Last modified on Friday, 02 June 2017 08:58