Büszkeségeink a kosárlabdás lányok! D3-as csapat a D4 országos döntőben

Gulya Orsolya (7.b), Tóth Ágnes (8), Hegedűs Aténé Kata (6. s), Földi Boglárka (6. s), Vukicevic Mila (6. s), Szemerszky Mária (6. b), Szarka Edit (7. b), Borbély Blanka (6. s), Hutka Luca Sára (6. s), Gál Nikolett (6. s), Marincsák Anna (6. b), Arad Eszter (5. s), Hudák Lilla (6. s.), Szabó Zsanett (6. s).
Bár a csapatban csak két játékos tartozik hivatalosan a D4-es korcsoportba, a többiek D3-asok, a szabály megengedi, hogy fiatalabb játékosok játszhatnak egy korcsoporttal följebb;

tehát a D4-es korcsoportban játszhatnak D3-as életkorú játékosok. Vukicevic Milen edző úr nagyon büszke a csapatra: „Lányaink itt is első helyezést értek el, az első meccset Kisújszállás ellen magabiztosan, a döntő meccset Szolnok ellen, nagy csata után, 5 ponttal nyertük meg. Sajnos nem tudtak szurkolók jönni, de reméljük, hogy a D3 országos döntőre majd jönnek szurkolók is, mert nagyon esélyesek a lányok, hogy bekerüljenek az ország három legjobb D3-as kosárlabda csapata közé.”