Hat diákunk Magyarország jó tanuló, jó sportolója!

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által meghirdetett, a „Magyarország jó tanulója – jó sportolója 2016" címet hat jezsuitás diáknak ítélték meg ebben az évben. A hat név - Bajáky András Olivér (11.B) (műkorcsolya), Feczkó Csanád (10. B), Feczkó Botond (12. A), Kövesi Karina (8. B), Gecsei Dorottya (8.B) (judo) és Vécsei Réka (8. A) (úszás) nem okoz meglepetést, hiszen évek óta büszkén kísérjük figyelemmel sportolói sikereiket és kiváló tanulmányi előmenetelüket. Feczkó Csanád és Kövesi Karina olyan magas pontszámot értek el, hogy bekerültek azon kevesek közé is, akik az oklevelet személyesen vehetik át 2017. június 16-án, pénteken, 11 órakor a Földművelésügyi Minisztérium Darányi Ignác termében, a díjátadó ünnepségen.

Last modified on Friday, 09 June 2017 13:44