Dobogós eredmények a Diákolimpia Országos Döntőn

Budapesten, az Ügyességi és váltófutó csapatbajnokság Országos Döntőjén a III-IV. összevont (2006-2003) korcsoportban a következő eredmények születtek: Virosztekné Szakál Ildikó tanárnő felkészítésével a 10x200 méter fiú-lány (vegyes) váltófutásban csapatunk országos II. helyezést ért el. Csapattagok:

Kucsma Kinga, Sike Zsombor, Földi Boglárka, Németh Benjamin, Fedor Anna, Gulybán Csongor, Peitl Fruzsina, Rencsicsovszki Bence, Vukicevic Mila , Dabasi-Halász Gellért. Molnár Attila tanár úr felkészítésével a súlylökő fiú csapat országos II. helyezést ért el. Csapattagok: Takács Zsolt, Dunai Zsolt, Gulybán Csongor, Beszterczey Kristóf, Breuer-Lábady Jakob A lány magasugró csapat (Szarka Edit, Vukicevic Mila, Fedor Anna, Molnár Gabriella, Rózsahegyi-Bóta Kata) V. helyezést, a lány súlylökő csapat (Borbély Blanka, Vukicevic Mila, Földi Boglárka, Peitl Fruzsina, Molnár Lilla) VI. helyezést ért el. Felkészítő tanár Virosztekné Szakál Ildikó. 2017. október 14.

Last modified on Friday, 20 October 2017 08:48