Diákjaink a Kosáry Domokos Történelemverseny élmezőnyében

A Kosáry Domokos Országos Történelemverseny regionális döntőjén jól szerepeltek, és az országos elődöntő 30 fős mezőnyébe jutottak Mátraházi Krisztián (felkészítő tanára Ladányi Béla) 9. B osztályos és Szabó Dominik (felkészítő tanára Ötvös Lajos) 10. A osztályos tanulóink. A rangos versenyen az egész Kárpát-medencéből indultak a történelem tantárgyat komolyan művelő diákok. Az országos elődöntő és a döntő helyszíne és időpontja megváltozott az erdedeti versenykiíráshoz képest: április 6-án, pénteken lesz a Szent Imre Gimnáziumban (1114 Budapest, Villányi út 27), majd a döntő 7-én, szombaton, a Magyar Nemzeti Múzeumban (1088 Budapest, Múzeum körút 14-16). Gratulálunk tanulóinknak és további eredményes felkészülést kívánunk!

Last modified on Saturday, 10 March 2018 08:52