Dobogós diákjaink a Zrínyi Ilona Matematikaversenyen

Az idén is több mint 100 diákunk vállalta, hogy 1-1,5 órán keresztül megold 3 percenként egy-egy matekfeladatot, amelyek között voltak nagyon nehezek is. Ők érezhették azt is, hogy gondolkodni nemcsak hasznos, de öröm is lehet, amit az eredmények is mutatnak. Március 7-én volt a Zrínyi Ilona Matematikaverseny eredményhirdetése Sajószentpéteren. Megyei 2. helyezett, és egyben országos döntőbe jutott: Boda Márton 6. a (tanár: Németh Anna), Az 5. és a 8. évfolyamos csapatunk régiós 3. helyezett lett. Megyei 4. helyezett, az iskola legmagasabb pontszámával: Kovács Bálint 8. b (tanár: Németh Anna). További eredmények:

Megyei 6. hely: Vrastyák Balázs 6. a ( tanár: Németh Anna),  Megyei 8.hely: Várkonyi Dóra 8. a (tanár: Tóth Tibor), Megyei 10. hely: Nagy Edömér 5. b (tanár: Gulyásné Vastagh Irén), Megyei 11. hely: Boldogh Benedek 8. b (tanár: Németh Anna),

 

Last modified on Saturday, 10 March 2018 12:34