Molnár Johanna, Csengő Gábor és Gordoni Dániel németül gyönyörűen szaval

Molnár Johanna 1. helyezést, Csengő Gábor és Gordoni Dániel különdíjat kapott a Heinrich Heine Városi Szavalóversenyen. Johanna: 8 éve tanulok németül, Szabó Dalma tanárnő a némettanárom, nagyon sok mindent  köszönhetek neki, a felkészítést, a sok segítséget és a támogatást. Hálás vagyok, hogy részt vehettem ezen a versenyen. Gábor: 11 éve tanulok németül, élelmiszer mérnök szeretnék lenni. Az előző iskolámban Császár Erika és Nagyné Vinkler Klára tanárnők adták meg az alapot, és motiváltak, hogy egyre jobban tanuljam a német nyelvet. Most Szabó Dalma tanárnő óráról órára inspirál, ébren tartja az érdeklődésünket, jövőképet mutat nekünk. Nagyon hálás vagyok a tanáraimnak. Gordoni Danit nem sikerült elcsípni, de tudjuk, hogy ő igazi költő: saját, német nyelven írt költeményével állt a bírák elé. Gratulálunk, wunderbar!

Last modified on Monday, 16 April 2018 16:10