Ha nem tudnánk kommunikálni, amikor szomorúak vagyunk, nem vidítana fel senki… - Demeter Boglárka

Demeter Boglárka 5. b osztályos tanulónk első helyezést ért el a Komlóstetői Általános iskola Kommunikációs versenyén. Boglárka elmesélte, hogy a kommunikáció különböző területein kellett jeleket értelmezniük, és nagyon érdekes feladatok is voltak, sőt, olyan is, amit még nem is tanultak. Miért fontos szerinted a kommunikáció? "Ahhoz kell, hogy megbeszéljük, együtt mit akarunk csinálni, például, hogy mit játszunk és hogyan játsszuk. Ha nem tudnánk kommunikálni, akkor nem is sejtenénk, ki mit gondol, és amikor szomorúak vagyunk, nem vidítana fel senki." Boglárka kitűnő tanuló, legjobban rajzolni szeret. Még nem tudja, mi akar lenni, de arra már gondolt, hogy formatervező legyen. „Például egy hűtőszekrényt milyen jól meg lehetne tervezni...”

Last modified on Tuesday, 15 May 2018 12:52