Mountainbike Diákolimpia országos helyezések

Czár Botond 3., Kovács Máté 5., Szalai Boldizsár 7., Mészáros Levente 17. helyezést ért el at MTB (Mountainbike) Diákolimpia Országos döntőjén Tamásiban. A hetedikes bicajosoknak ...

nem a mountainbike a fő sportja, Boti úszik, Máté fut, Boldi és Levi jégkorongoznak. Ám rendszeresen eljárnak bicajozni, Boti egyenesen „bicikli-fan,” legalábbis társai elmondása szerint.
A csapat tagjai köszönettel említették az igazgató atyát, aki nagyon bátorítja a biciklizést, és az apukáikat is, akik elmennek velük a Bükkbe hétvégeken tekerni. „Én mostanában vigyázok az ugrálással, mert térdszalag szakadásom van, nem veszélyeztethetem a testi épségemet, a versenyen is nagyon óvatosnak kellett lennem” mondta Boldi, aki sérülése ellenére 7. helyen végzett.
Gratulálunk a bátor csapatnak!

Last modified on Friday, 15 June 2018 13:26