Rengeteg jezsus dobogós a Kajak-Kenu Vidék Bajnokságon

Hudák Zsombor, Vargay András,  Kovács Kristóf, Orosz László Ágoston, Vargay Tamás, Kovács Géza, Tóth Áron Benedek, Vargay Máté - valamennyien dobogóra álltak a Vidék Bajnokságon, amely tulajdonképpen egész Magyarország mínusz  Pest megye, szóval hatalmas mezőny. A Magyar Kajak-Kenu Szövetség által 2018. év július hó 06-08. napjain Fadd-Domboriban megrendezett Vidék Bajnokságon a jezsus diákok a Diósgyőri Kajak-Kenu Sport Egyesület kenus versenyzőiként dobogós (1-3 helyezéseket) értek el. Képek ITT. Gratulálunk sportolóinknak, csapattársaiknak, és Révész Zoltán edző úrnak! Az eredmények:

 U14 korosztályban:

C2 2000 méter távon: I. helyezés: Hudák Zsombor Zsolt 8/s és Sárközi Mihály (Avasi Gimnázium)
II. helyezés: Vargay András 9/a és Tóth Kristóf (Fazekas Általános Iskola)
C2 1000 méter távon: V. helyezés: Hudák Zsombor Zsolt 8/s és Sárközi Mihály (Avasi Gimnázium)
VI. helyezés: Vargay András 9/a és Tóth Kristóf (Fazekas Általános Iskola)

U13 korosztályban:
PC2 2000 méter távon: I. helyezés: Kovács Kristóf 7/b és Orosz László Ágoston 7/a
III. helyezés: Vargay Tamás 7/b és Kovács Géza 7/b.

U15 korosztályban:
C1 3X200méter váltó: II. helyezés Tóth Áron Benedek 9/a és Lasztóczy István (Diósgyőri Gimnázium), Repei Bence (Diósgyőri Gimnázium)

U10-12 korosztályban:
TC4 2000 méter távon: IV. helyezés Vargay Máté 5/b.


.

Last modified on Wednesday, 08 August 2018 16:25