ASZTALITENISZ – KÖLLŐ ÁBEL ORSZÁGOS BAJNOK

Köllő Ábel, iskolánk 7. S osztályos tanulója U12-ben, saját korosztályában országos bajnok lett. Budapesten, 2018. augusztus 29-30-án, a BVSC-Zugló Sportiskola országos őszi évadnyitó I. osztályú utánpótlás ranglistaversenyen Ábel nagyon szép és magabiztos játékkal mindenkit maga mögé utasított a saját korosztályában, így 1. helyezést ért el. Ábel egyéb nyári eredményei:

Az országos bajnokságra felkészülést segítő karcagi versenyen (2018.08.11.)  újonc kategóriában I., serdülőben III. helyezést ért el. A szintén felkészítő, füzesabonyi versenyen (2018.08.26.) Köllő Ábel újonc kategóriában I., serdülőben szintén I. helyezést, ifjúsági kategóriában II. helyezést, összevont páros kategóriában az edelényi Nagy Bencével II. helyezést ért el.