Imre Eszter, Varga Réka, Várkonyi Dóra – Madame Curie is büszke lenne rájuk

A Curie Kémia Emlékverseny területi döntőjén Imre Eszter 1., Varga Réka 2., Várkonyi Dóra 3. helyezést ért el. Iskolánkban Bogácsról, Egerből, Felsőtárkányról, Mezőkeresztesről, Miskolcról és Sátoraljaújhelyről érkezett 92 ifjú kémikus mérte össze tudását 7. évfolyamtól 12. évfolyamig. (Néhány kép ITT) Diákjaink eredményei:

7. évfolyam. Lukács Zorka 5., Sümegi Soma 5.Krajnyák Zsófia 6.
8. évfolyam Imre Eszter 1., Varga Réka 2. László Vince 12. (Felkészítő tanár: Ambrus Judit)
9. évfolyam Várkonyi Dóra 3. (Felkészítő tanár: Dr. Velkey László, Ambrus Judit),
Vékony Benedek 5. (Felkészítő tanár: Polák Péter), Tóth Áron 6., Lukács Barnabás 9., Szabó Dorina 12. (Felkészítő tanár: Dr. Velkey László, Ambrus Judit). A versenyen iskolánkat 7. 8. 9. évfolyamos diákok képviselték. A 9. évfolyamosok feladatlapja a szaktanárok szerint igen kemény volt, ezért külön dicséretet érdemelnek a 9-dikesek. A versenyt 2019. március 02-án rendezték meg, és hagyományosan iskolánk Pázmány épülete adott otthont a csoportoknak.
Nagyon büszkék vagyunk szorgalmas és tehetséges diákjainkra! Gratulálunk minden diáknak és felkészítő tanáraiknak a szép eredményekhez. Köszönjük a versenyre érkező kollégák munkáját, akik felkészítették és elkísérték a versenyzőket, majd a verseny után azonnal kijavították a dolgozatokat! https://www.facebook.com/pg/jezsu/photos/?tab=album&album_id=2194932697196555

Last modified on Friday, 08 March 2019 08:59