Lőcse Hanna több sportban is aranyérmes

Lőcse Hanna, 5. s osztályos diákunk a sport Midas királykisasszonya lenne? (Amilyen sportághoz csak hozzáér arannyá változik...) Az elmúlt hónapokban több sportágban is (mezei futás, vívás, kéttusa) aranyérmeket szerzett. A Párbajtőr Diákolimpia országos döntőjén 1. helyezést ért el március 29-én. A vívást szeptemberben kezdte el, úgyhogy erre az eredményre különösen büszkék lehetünk. Aranyérmekkel tért vissza a mezei futás megyei diákolimpiáról, és április 17-én pedig, Székesfehérvárott, a kéttusa magyar kupa 2. fordulóján U12 mix váltóban szintén aranyérmet szerzett csapattársával, Doszpoly Zsomborral. Hanna a Swimming Pentathlon Club versenyzője, az életkora miatt még csak ķéttusázik, azonban edzésein már a vívás és a lövészet is szerepel. Mezei futás megyei diákolimpiai aranyérmeiről ITT olvashatunk.

Last modified on Wednesday, 24 April 2019 09:57