Szekeres Ábel kétszeres Magyar Kupa győztes – Judo aranyérmek

Szekeres Ábel az 5. s osztály tanulója a Regionális Diákolimpia után február 16-án az V. Kőrös Kupán, Nagykőrösön, Március 17-én a X. Budaörs Kupán Budapesten küzdött. Mindkét versenyen a dobogó legfelső fokára állhatott. Nagyszerű versenyzéssel, vesztes mérkőzés nélkül nyerte meg a versenyeket. Április 7-én Ceglédre utazott csapatával, a Magyar Kupára. Ábel címvédőként érkezett, úgyhogy nagy várakozással néztünk a verseny elé. A rangos versenyről ezúttal is Magyar Kupa győztesként tért haza, megvédve tavalyi címét. Április 27-én ismét...

a fővárosba utazik a 32. Budapest Kupa Nemzetközi versenyre, majd Május 18-án Zalaegerszegre az Országos Diákolimpia Döntőre ahol Ábel a Jezsu-t fogja képviselni.