• Pedagógia
  • Tehetséggondozás
  • Tanulásmódszertan
  • Értékelő lap a tanulási stílus kérdőívhez

Értékelő lap a tanulási stílus kérdőívhez

Kedves Tanuló! IDE kattintva eléred az értékelő lapot, ha önállóan szeretnéd kiértékelni a tanulási stílusodat (felmérő lap ITT). Minden tanulási stílus (auditív, vizuális... stb.) után számokat látsz. Ezek a felmérő lapon található állítások sorszámai. Értelemszerűen, az általad adott értékek kerüljenek mellé. Ahol egy kis n betű van, ott az adott értékből vonj le egyet!

 

Számolj százalékot. A 3 legmagasabb értékű tanulási stílus a jellemző Rád. Ha igényled (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.), küldök Neked a számodra leginkább alkalmas tanulási módszereket,!

A tanulási stílusok értelmezése:
1. Auditív – hallás utáni tanulás
2. Vizuális – látás utáni tanulás
3. Mozgásos – járkálva tanulás
4. Társas vagy kooperatív – valakivel együtt tanulás
5. Csend – fontos a tanuláshoz
6. Impulzív – azonnali reakció, mérlegelés nélkül
7. Mechanikus – magolás

Szeretettel:

Kati néni