• Programok
  • Beszámolók
  • Rendezvények
  • Köszönet a kabátokért! - Arlói misszió

Köszönet a kabátokért! - Arlói misszió

Köszönet a jezsus családoknak és munkatársaknak akik nagylelkűen télikabátokat adományoztak Karácsony előtt az arlói misszió céljaira.  Kiss Ferenc SJ jezsuita testvér, az arlói misszió munkatársa elmondta, hogy 40 család 134 tagjának lett jó meleg télikabátja. Az arlói jezsuita jelenlét munkatársai EZZEL a Facebook posttal mondtak köszönetet az adományokért a szülőknek, kollégáknak, családoknak, akik segítőkészségének és jó szándékának köszönhetően ebben a nagy hidegben célba értek a kabátok a fázó emberekhez! IDE KATTINVA még többet megtudhatsz arról, hogy mennyi örömet szerez a jezsuita jelenlét az arlói misszióban. (Pásztor Péter fotói).

 

Last modified on Thursday, 21 January 2021 11:08