• Programok
  • Beszámolók
  • Rendezvények
  • TEREMTÉSVÉDELEM-FENNTARTHATÓSÁGI TÉMAHÉT

TEREMTÉSVÉDELEM-FENNTARTHATÓSÁGI TÉMAHÉT

Április 19-29 a teremtésvédelem hete, amikor valami többet teszünk közös otthonunkért, a teremtett világért. Az iskola hatalmas parkja remek lehetőséget nyújt, hogy diákjaink a szabad levegőn kertészkedjenek, mozogjanak, és közben élvezzék egymás társaságát a természet és a tavasz szépségét. Közben lehet a kisbárányokat ...

nézegetni, beszélgetni, napon sütkérezni. Legyen a feladat levendula- vagy babérsövény ültetés, gereblyézés, tobozok összegyűjtése, lemetszett fűzfaágak elhordása, kövek egy kupacba hordása, rózsatövek elültetése, a füves terület takarítása, egyéb takarítás, szemétszedés, muskátli ültetés az épületdíszítő ládákba, mind-mind egészséges, élvezetes és vidám lehetőség, hogy a sok hónapos otthoni kuksolás után együtt csináljunk valami jót, hasznosat, szépet. 

Last modified on Tuesday, 27 April 2021 14:07