• Programok
  • Beszámolók
  • Rendezvények
  • Tanév végi köszönet a JEZSU-s szülőknek!

Tanév végi köszönet a JEZSU-s szülőknek!

Különleges meglepetés várta pedagógusnapon a JEZSU-s tanárokat és munkatársakat a Loyola Étterem tanári ebédlőjében. A Szülői Közösség (vajon mikor, talán az éj leple alatt?) elegáns, mindentudó kávégépet és barista eszközöket helyezett el a kávézó pulton. Köszönjük a JEZSU Szülői Közösségének, édesanyáknak, édesapáknak és nagyszülőknek a nagyszerű ajándékot! Ám mindenek előtt azért a megtisztelő bizalomért vagyunk hálásak Önöknek, hogy gondjainkra bízták legdrágább kincseiket; társakká fogadtak bennünket, gyermekeik nevelésében, képességeik, szellemük, szívük, lelkük, elméjük kibontakoztatásában és felkészítésében arra, hogy közös nevelő és formáló szeretetünk eredménye képpen érett, konstruktív, boldog felnőttekké növekedjenek.

Last modified on Monday, 14 June 2021 10:34