• Beszámolók
  • Rendezvények

PET palack mentes kisfilm a JEZSU-ról

A Kék Bolygó Alapítvány kisfilmet forgatott a JEZSU-ban a PET palack mentes iskola pályázat eredményeiről. IDE KATTINTVA megtekinthető. Jó hír, hogy a pályázat a következő tanévben is folytatódik, így akár napi 1000 vagy még több PET palackkal kevesebbet használunk el naponta!  Az egy tanévben 150 ezer, vagy még több... És ez csak a mi JEZSU-nk! Diákjaink szerint az is remek dolog, hogy úgy tűnik, mióta van saját kulacsunk és buborékos vizet is generáló tisztavíz készülékünk, több vizet iszunk, és mindenki tudja, hogy a jó hidratáltság a fizikai egészség, a hatékonyabb agyműködés, és nem utolsó sorban a szépség egyik alapfeltétele. Van, aki annak örül, hogy a kulacson rajta van a saját nevünk, úgyhogy szinte lehetetlen elveszíteni. A fiatal jezsuita szerint a vízszűró készüléknél valódi közösségépítő élmény, amikor a diákok, tanárok és munkatársak a kútnál kedélyesen sorban ácsorogva jól elbeszélgetnek. Köszönjük, Kék Bolygó!

Last modified on Friday, 02 July 2021 10:30