• Programok
  • Beszámolók
  • Rendezvények
  • Jöjjetek imádni a kis Jézuskát és csodájára járni a szép templomtérnek!

Jöjjetek imádni a kis Jézuskát és csodájára járni a szép templomtérnek!

Óriási adventi koszorú és szépséges Betlehem díszíti az Avas-Déli Isteni Ige templom előtti neoreneszánsz hangulatú templomteret. Komoly összefogással készült el mindkettő. A házikót Mozgó Endre tanár úr és Kajtor Domi SJ vezényletével a JEZSU iskolalelkészség és a DÖK, valamint a 10. évfolyam diákjai építették. A Szentcsaládot a görögkatolikus közösség, a szalmabálákat egy református-római katolikus...

család, a házikóhoz a raklapokat egy, az iskolát nagylelkűen támogató vállalat igazgatója adományozta. A gigantikus gyertyákat és a varázslatos megvilágítást szintén Endibá és Domi SJ villanyszerelői vénájának köszönhetjük. Köszönet a JEZSU karbantartóknak a szerszámokért (fűrészgép, csavarozó gép, fúró stb). Mozgó Endre DÖK koordinátor tanár úr elmondta, hogy az Isteni Ige templom előtti gyönyörű tér közösségi térként való felhasználásával kapcsolatban még számos további meglepetésre számíthatunk. Köszönet az adományozóknak, valamint az izommunkát és szakértelmet biztosító ügyeseknek!

Last modified on Wednesday, 08 December 2021 15:10