• Programok
  • Beszámolók
  • Rendezvények
  • Levelet kaptunk - köszönet az adományokért!

Levelet kaptunk - köszönet az adományokért!

Minden kisdiáknak jutott egy doboz! A Felsőzsolcai Szent István Katolikus Általános Iskola 215, többnyire hátrányos helyzetű diákja számára évek óta minden karácsonykor gyűjtést szervez a JEZSU közössége melyet iskolánk néhány tanulója és tanára szállít oda és ad át. Putz József igazgató úr nemcsak az iskola honlapján említi meg hálával az évenkénti JEZSU-s ...

adománygyűjtést, de a számunkra elküldött levelében is köszönetét fejezte ki a JEZSU közösségének - szülőknek, diákoknak és pedagógusoknak: “Ezúton is szeretném megköszönni a karácsonyi adományokat, és az iskolánknak nyújtott segítséget.” Ki más tudná a legjobban, minek örülnek a gyerekek, mint maguk a gyerekek? Az osztályok igyekeznek olyan ajándékcsomagokat összeállítani amelyek a célcsoport, vagyis a számukra kijelölt diákok életkorának megfelelőek, hiszen az a cél, hogy a gyerekeknek, akiknek talán ez lesz csak a fa alatt, örömet szerezzenek. A dobozokba tehát nemcsak hasznos, de szép, vicces, jó illatú és fincsi dolgok is kerülnek minden évben.

Last modified on Monday, 10 January 2022 14:59