• Programok
  • Beszámolók
  • Rendezvények
  • Együtt teremtettünk valódi értéket - JEZSUita Művészeti Gála 2022

Együtt teremtettünk valódi értéket - JEZSUita Művészeti Gála 2022

 Nemcsak a közönség, az előadók is remekül érezték magukat. A mosolygóizmaink elfáradtak, a tenyerünk elzsibbadt a sok tapsolástól, annyira élveztük a Gálát! "Sok ilyen kellemes vizsgát kívánok Mindenkinek" (Ferenc atya). "Olyan üdítő volt!" (Árpi atya). "Annyit éljeneztem, hogy berekedtem!" (egy anyuka). "Mennyi nagyszerű tehetséges gyerek, és micsoda komoly szervezés!" (Károly atya). "Lemerült a telefonom, de szinte mindent fölvettem" (egy szülő)... "Nézd, mennyire élvezik az éneklést ezek a fiúk!" (egy néző). "Miniatűr legények és leányok fergeteges, energiával és jókedvvel teli műsorszámai váltakoztak felnőtt, 3, vagy akár 8 éve gyakorló urak és hölgyek kifinomult előadásával. (Fotóalbum ITT). A templomtér...

megtelt, az egész közösség lelkesen tapsolt, amint kicsik és nagyok bemutatták táncaikat, énekeiket. Köszönet a lelkes diákoknak, akik szépséges viseletben, nagy odaadással táncoltak, zenéltek, énekeltek. Herpainé Velkey Klára tanárnőnek, aki összefogta, megszervezte, vezette és konferálta az előadást, és a próbákat. Köszönet a Szinvavölgyi Alapfokú Művészeti Iskola igazgatójának és tanárainak, Orosz Sándor igazgató úrnak, Boncsérné Szinai Tünde, Körmöndi Tamás, Mislai-Szilasi Ildikó, Körmöndi-Namesnyik Enikő, Repka Gyula tanároknak, akik felkészítették és évről évre felkészítik diákjainkat erre a rendkívül élvezetes előadásra. Hála a Tényleg zenekarnak, akik élő zenével kísérik az énekeseket és húzzák a talpalávalót. Örültünk, hogy a Szinvavölgyi Néptáncműhely JEZSU-s táncosainak a párjai is eljöttek, bemutatni, mit tudnak a profik. Köszönet az osztályfőnököknek és a JEZSU tanári közösségének, hogy támogatják ezt az eseményt így az év végi hajrá közepette is. Az utána következő agapén megintcsak éreztük, hogy a JEZSU nemcsak iskola, igazi közösség is, ahol gyerekek, szülők, családtagok, pedagógusok és munkatársak együtt teremtenek valódi értéket!

 

 
Last modified on Friday, 10 June 2022 11:16