• Programok
  • Beszámolók
  • Rendezvények
  • Ignáci slágerek a Jezsuita Udvarban - még hol nézhetjük meg a musicalt?

Ignáci slágerek a Jezsuita Udvarban - még hol nézhetjük meg a musicalt?

Az Erkel színházba már nincs jegy, de még semmi sincs veszve, lesznek előadások. Tizenhét Magis kórus tag diákunk teremtett még vidámabb hangulatot a különben is nagyon kellemes atmoszférájú Jezsuita Udvarban június 16-án, ahol Vízi Elemér SJ a Jézus Társasága Magyarországi rendtartománya provinciálisa vendégül látta a rend barátait, munkatársait és támogatóit, köztük a JEZSU képviselőit és számos öregdiákunkat is. A maroknyi JEZSU-s énekes Herpainé Velkey Klára tanárnő vezetésével előadta az Ignác musical három erősen slágergyanús...

darabját és olyan fergeteges hangulatot teremtett a komoly témájú előadások után, hogy a kétszáz vendég együtt tapsolt, éljenzett és úgy tűnt, legszívesebben táncra perdült volna. Köszönjük diákjainknak, hogy szívvel-lélekkel képviselik az iskolát tehetségükkel, kreativitásukkal, rugalmasságukkal, fáradságot nem kímélve, még a szabad idejükben is. (Köszönjük Borka, Imi, Andris, István, Lola, Boti, Zsófi, Marci, Anna, Gergely, Juli, Miksa, Gergő, Kamilla, Emese, Ambrus, Kende!).

Mikor és hol láthatjuk legközelebb a teljes előadást? 

2022. június 25. (szombat) 15:00 Mezőkövesd
Mezőkövesd, Közösségi Ház (3400 Mezőkövesd, Szent László tér 24.)
a 100. Jézus Szíve búcsú ünnepségsorozat keretében
Helyfoglalás az előadás online jegyregisztrációs rendszerén keresztül https://ignac.jezsu.hu/ A belépés ingyenes - a helyszínen ADOMÁNYOKKAL támogatható a bemutató

2022. június 27. (hétfő) 18:30 Óbuda
Óbudai Kulturális Központ (1032 Budapest, San Marco u. 81.) a Szentendrére tervezett előadás új helyszíne
Helyfoglalás az előadás online jegyregisztrációs rendszerén keresztül https://ignac.jezsu.hu/ 
A belépés ingyenes - a helyszínen ADOMÁNYOKKAL támogatható a bemutató

2022. június 28. (kedd) 19:00 Budapest
Erkel Színház (Budapest, II. János Pál pápa tér 30, 1087) MINDEN JEGY ELKELT!

További, tervezett előadások szeptembertől: 

Zártkörű, iskolai előadások:  Gyöngyös, Tiszafüred

Helyfoglalással látogatható nyitott előadások: 

2022. szeptember 17. Eger

2022. szeptember 20. Erkel Színház, Budapest, 18:00 óra

2022. szeptember közepe Miskolc

 

 

Last modified on Wednesday, 07 September 2022 11:42