• Programok
  • Beszámolók
  • Rendezvények
  • Az erdő mélyén is jó az akusztika - A Magis Kórus nyári tábora

Az erdő mélyén is jó az akusztika - A Magis Kórus nyári tábora

Régi hagyományt újított fel az iskola Magis kórusa: idén újra megszerveztük a nyári kórustábort. Az előző tanév nagy része az Ignác musical betanulásával és előadásával telt, így a huszonöt fős társaság most örömmel tért vissza a gyökereihez, hiszen a napi több órás éneklés alatt a kórusművek világába kerültünk. Nem titkoltuk azt az elképzelést sem, hogy a 2022/2023-as tanévben a Magis kórus fennállásának 20. évfordulóját ..

néhány,  mindenki által ismert és énekelt művel is megünnepeljük.
A szólampróbák mellett volt időnk még arra is, hogy kikapcsolódjunk, így a Bükk egyik legszebb részén, Szentléleken élvezhettük egymás társaságát, a közös játékokat, az esti karaokét és még csillaghullásban is gyönyörködhetünk.
Jövőre, ugyanitt! (Paholics Erzsébet)