• Programok
  • Beszámolók
  • Rendezvények
  • A jezsuitákkal együtt teremtenek értéket - Szent Ignác-díjat kapott két JEZSU-s tanárnő

A jezsuitákkal együtt teremtenek értéket - Szent Ignác-díjat kapott két JEZSU-s tanárnő

Dr. Demjén Péterné Rivasz-Tóth Kinga és Herpainé Velkey Klára a JEZSU két szeretett tanára, is megkapta a Szent Ignác-díjat a magyar Jézus Társasága Magyar Rendtartománya ünnepén. Mit köszönnnek a magyar jezsuiták e két tanárnőnek? A díjazottak laudációja IDE KATTINTVA olvasható. A rendtartomány védőszentjei, a kassai vértanúk szeptember 7-i emléknapján tartott ünnepségen a jezsuiták öt munkatársának Vízi Elemér SJ provinciális adta át az elismerést. A magyar jezsuiták tavaly újraalapított díját minden esztendőben azok kapják, akik kimagasló szakmai munkájukkal, példamutató módon szolgálják a rendtartományt.

Last modified on Friday, 09 September 2022 17:16