• Programok
  • Beszámolók
  • Rendezvények
  • Vedd a Szentlélek ajándékát! - Bérmálkozás 2017

Vedd a Szentlélek ajándékát! - Bérmálkozás 2017

Május 28-án urunk mennybemenetelének ünnepén iskolánk 28 tanulója bérmálkozott. A bérmálkozók  névsora: Batuczki Szabolcs, Berindza Petra, Csapó Dóra, Demjén Borbála, Dudás Dorina, Fógel Blanka Kinga, Hámori Márton, Hirkó Hanna, Homolya Panni, Hutka József, Imregh András, Juhász Anna, Juhász Eszter, Kakuk Zita, Kovács Áron, Lucák Laura, Nagy Valentina, Nónay Kamilla, Ötvös Anna, Pecze Máté, Pós Bertalan, Rékó Szabolcs, Révész Eszter, Szabó András Miklós, Tóth Levente, Váczy Lili, Vibranyec Márton, Zsimala Fanni.Imádkozzunk értük, hogy felnőtt keresztényekként elvigyék az Atya Isten szeretetét, Krisztus világosságát, a Szentlélek erejét minden emberhez..

Last modified on Wednesday, 31 May 2017 12:46