• Programok
  • Beszámolók
  • Rendezvények
  • A JEZSU MEGYEI PRIMA DÍJAT KAPOTT!

A JEZSU MEGYEI PRIMA DÍJAT KAPOTT!

"Az elmúlt 25 év alatt a gimnázium az ország legjobb 50 középiskolája között szerepel. A magas szintű oktatásnak köszönhetően a diákok 95 százaléka továbbtanul. Jógyakorlataik egyike a szeretetszolgálat, illetve az intézményben való komplex tehetséggondozás." A Vállalkozók és...

Munkáltatók Országos Szövetsége (VOSZ) Borsod-Abaúj-Zemplén megyei  Szervezetének elnöksége minden évben meghirdeti a PRIMA díjat, amellyel a megye kulturális, tudományos, oktatási és sportéletének legkiválóbb képviselőit ismerik el. A megyei PRIMA díj várományosai tíz kategóriából lettek kiválasztva, és közülük hárman kaptak PRIMA díjat, míg egyvalaki Közönségdíjban részesült. A kiválasztottak 2022. november 5-én, szombat este a Miskolci Nemzeti Színházban, a nagyszabású megyei PRIMA Díj Gálán vették át díjaikat. A MINAP cikke ITT olvasható. Az ünnepályes gáláról nem hiányozhatott az Ignác, a lelkek lovagja. tehát ott volt a Magis Kórus, ott ünnepelt  Szent Ignác és Jézus is. A díjazottakról Miskolc ikonikus életmentő tűzoltó-kutyájának, Mancs-nak a szobrával a kezükben és széles mosollyal az arcukon és a JEZSU-s delegációról IDE KATTINTVA  nézhetjük meg a képválogatást. 

 

Last modified on Friday, 11 November 2022 17:49