• Programok
  • Beszámolók
  • Rendezvények
  • Nagyon sok dolga volt a Mikulásnak

Nagyon sok dolga volt a Mikulásnak

A JEZSU-ban úgy látszik, mindenki jó volt, mert senki nem kapott virgácsot. A Mikulást összesen hat alkalommal láttuk különböző helyeken felbukkanni. (Fényképalbum ITT, és folyamatosan bővül). Szent Miklós először is az iskolai hétkezdő áhítaton jelent meg a gyönyörűen feldíszített Templomtéren, ahol a sok kis- és nagy gyermek, (kb ezren) várta várva. Sportos manói és az elkötelezett osztályfőnökök osztották ki a csokikat. A szakálla többek szerint is teljesen valódi volt. Másnap a JEZSU Oviba ment, és mivel ő a JEZSU Ovi védőszentje, ott még...

a gimnáziuminál is nagyobb szeretettel és még szebb versekkel és énekekkel  fogadták. Délután a JEZSU munkatársainak gyermekei számára tartott fogadást, ahol szintén sok szép verset és éneket hallgatott meg. Arra is szakított időt, hogy a délutáni stúdium elején a kollégistákat meglátogassa és minden kolis szépen kifényesített cipőjébe is elhelyezzen néhány szem szaloncukrot. Végül, de nem utolsó sorban meglátogatta az iskola üzemeltetési és épület management munkatársait, akik nagyon szívesen látták és vidáman fényképezkedtek vele. Ennyi fáradozás után egy évig nyilván lepihen, hogy jövőre ismét meglátogasson bennünket. Addig is, csak így tovább, ezután is legyünk jók!