• Programok
  • Beszámolók
  • Rendezvények
  • A megye legeredményesebbjei - jó tanuló jó sportolók köszöntése a Városházán

A megye legeredményesebbjei - jó tanuló jó sportolók köszöntése a Városházán

A 2021-22-es tanévben elért diákolimpiai eredményeink alapján ismét elsők lettünk a megyében az általános iskolák keretében meghirdetett 5-8 osztályos gimnáziumok kategóriában, és második helyezést értünk el a nagy létszámú középiskolák kategóriában. A Városházán 2022. december 9-én délután adták át a megye jó tanuló jó sportoló díjakat és a sportban legeredményesebb iskolák kitüntetéseit.(Fényképek ITT!) Diákjaink közül Kántor Vince, Kántor Benedek, Kisely Szonja, Lalik Petra, Lőkös Flóra és Vukicevic Mila kaptak megyei jó tanuló, jó sportoló elismerést. Lalik Petra 10. c osztályos diákunk fölkerült a megyei sport márvány dicsőségfalára. Mindezt az évek során tudatosan kifejlesztett sportnevelésnek és kiváló infrastruktúrának, a sportolók és a mindennapi sportban résztvevő diákok elkötelezettségének és természetesen a felkészítő testnevelők fáradhatatlan munkájának köszönhetjük. Meggyőződésünk, hogy a jó sportoló jó tanuló is, és ez diákjaink eredményein is meglátszik. Köszönjük kitartásukat és sok áldozattal járó munkájukat!  Az eseményen nemcsak a sportolók, énekeseink is jelent voltak, a Napsugár énekegyüttes szolgált szép műsorral.

 

 

Last modified on Tuesday, 13 December 2022 10:22