• Programok
  • Beszámolók
  • Rendezvények
  • A Cinegék fellépése Szilvásváradon

A Cinegék fellépése Szilvásváradon

Fellépéssel nyitotta az új tanévet a Cinege énekegyüttes. Szeptember 2-án, szombaton a XVI. Szilva Napot rendezték meg Szilvásváradon, ahol Dobos Lilla, Mérai Alexa 7.b, Sólyom Csillag Virág, Tutinka Sára és Váradi Mirjam 7.a részvételével mutatkozott be az együttes.
Mislai-Szilasi Ildikó felkészítő tanár vezetésével, népdalcsokrok előadásával színesítették a programot. Köszönjük a meghívást Dobosné dr. Kvesztár Henriettának.

Hálásak vagyunk azért, mert szülőként és egyben a rendezvény szervezőjeként gondoskodott arról, hogy egy szép, élményekkel teli napunk legyen! (Két további cinege, Riczu Luca 7a, és Szemerszki Mária 7.s sajnos nem lehettek jelen, igazoltan voltak távol.)

Last modified on Tuesday, 12 September 2017 13:17