Bűnmegelőzési tábor

A nyár utolsó napjait az osztályommal Kurtabércen töltöttük, bűnmegelőzési táborban. Ez a tábor három napos volt, velünk tartott az új osztályfőnökünk és egy rövid időre a pótosztályfőnökünk is csatlakozott. A programot Majó Márk tanár úr és egy rendőrtiszt tartotta.

Első nap késő délutánra érkeztünk meg, aznap érdekes beszélgetések voltak és berendezkedtünk. Másnap sok izgalmas feladatot kaptunk, amelyeket közösen kellett megoldanunk, teljesítenünk csoportokban vagy egész osztályként. Ezek a kihívások számomra nagyon élvezhetőek voltak, sőt még a félelmeinket is letudtuk győzni. Sokat beszélgettünk, ezek nagyon tanulságosak voltak. Rengeteget játszottunk valamint elsősegély oktatásban is részünk lehetett. Az estét egy közös tábortűzzel zártuk. A harmadik napon összepakoltunk és hazatúráztunk. Úgy gondolom, hogy ez a tábor nagyon jót tett az osztályunknak és jól összehozott mindenkit a tanévkezdés előtt és nagyon jó volt, hogy az új osztályfőnökünkkel is megismerkedhettünk. Remélem lesz még lehetőségünk ilyen programokban részt venni, bármikor újraélném. Velkey Julianna 9 a