Társasjáték-nap a Jezsuban! - ERASMUS DAYS

Október 10-én Erasmus napot szervezünk a Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégiumban. A nap a "Play Seriously, Learn Playfully" - (Játssz komolyan, tanulj játékosan) gondolat jegyében zajlik. Az iskolában több helyszínen játék-szigetek lesznek, ahol különböző társasjátékokkal lehet majd játszani. Minden tanítási órán is ...

lesz egy kis játék, amely megerősíti a tanulókban azt, hogy a játékos, élményszerű tanulás során komoly és hasznos készségeket lehet esajátítani, mint a szabálykövetés, alkalmazkodás, türelem, csapatmunka stb.
A jelenleg futó Erasmus+ projektjeinket és a már lezárult projektjeink eredményeit is bemutatjuk a nap során, fényképes élménybeszámolókkal.
A TEMPUS alapítvány munkatársai előadást tartanak az Európai Uniós projektlehetőségekről és az EUROPASS bizonyítványról. A tanárok bemutatják a KA1 mobilitások során szerzett tapasztalatikat és az iskola munkatársait is bevonjuk a közös játékba. https://www.facebook.com/erasmusplusz.tanarok/

Last modified on Wednesday, 09 October 2019 14:21