Konzultációs fogalkozások rendje

A gimnáziumban érettségire felkészítő konzultációs foglalkozásokat biztosítunk a végzős diákok számára. A csoportfoglalkozások rendjét a tanulók a Google Classroomon keresztül érik el. A foglalkozásokon - a járványügyi szabályok betartásával - meghatározott időben a kijelölt épületben, illetve tantermekben, valamint a Google Meet alkalmazáson keresztül kapcsolódhatnak be a diákok. (Az iskolai jelenlét nem kötelező!) Külön felhívjuk rá a figyelmet, hogy az iskola területén a védőmaszk viselésé kötelező, ahogy belépéskor a testhőmérséklet-ellenőrzés is, valamint a termekben a gyakori szellőztetés és fertőtlenítés.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jezsu/public_html/gimnazium/templates/wt_edu_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 249
Last modified on Monday, 08 February 2021 09:38