Munkálatok az iskola területén

Tisztelt Szülők, Diákok, Vendégeink! Értesítjük a JEZSU közösségét a MIHŐ (Miskolci Hőszolgáltató Kft.) 2021. május 19-én kelt bejelentő levele alapján, hogy az iskola területén, a főporta előtti parkban 2021. május 25-től 2010. július 31-ig vezetékcsere előkészítő munkálatok folynak. A kötelezettséggel terhelt iskolai területen a munkálatok során többek között átvágják a teherporta felé vezető utat is. • A kellemetlenségek elkerülése végett az iskola egyeztetést kezdeményezett a kivitelezővel, melynek eredményeképpen a kivitelező ígéretet tett, hogy...

figyelembe fogja venni az iskolai programokat, például a május 29. szombati ballagást. • Bejelentették azt is, hogy a munkálatok részeként, fakivágásra is sor kerül. • Kérjük a diájainkat, szüleiket és vendégeinket, számítsanak rá, hogy az iskolába való bejutás, az iskola autós megközelítése körülményessé válik, és nagyobb körültekintést igényel. • Reménykedünk abban, hogy a MIHŐ illetékes munkatársának szóbeli ígéretének, illetve jogszabály szerinti kötelezettségüknek megfelelően, a munkálatok befejezése során helyreállítják és füvesítik a parkot.

Last modified on Thursday, 27 May 2021 16:18