Autóval érkezőknek - Nyitva lesz a teherporta reggel és délután

Tisztelt Szülők és Diákok! Az autóval történő érkezés és hazamenetel megkönnyítése érdekében 7:30 és 8:00, valamint 14:30 és 15:30 között KÍSÉRLETI JELLEGGEL megnyitjuk a Fiúkollégium melletti teherportát, hogy az autós szülők az iskola területére behajtva meg tudjanak fordulni. Kérjük, az iskola területén belül még FOKOZOTTABBAN figyeljenek a gyerekekre! A diákok figyelmét felhívjuk, hogy KIZÁRÓLAG A FŐPORTÁN keresztül lépjenek be az iskola területére. A portán ellenőrizzük a belépők testhőmérékletét. Reméljük, ezzel gördülékenyebbé válik az autós érkezés és hazautazás. A parkolási probléma kezelésére az intézmény üzemeltetése tanulmányozza a parkoló bővítésének, valamint egy korforgő kialakításának a lehetőségét az iskola előtti parkban. 

Last modified on Friday, 28 May 2021 07:22