Meghívó az Alapítványi Juniálisra!

Tisztelt Szülők, Partnereink és Támogatóink! A járványhelyzet miatt sokáig nélkülöznünk kellett a találkozások és a közösségi együttlét örömét. Mostanra azonban lehetővé vált, hogy megszervezzük a hagyományos évzáró juniálist 2021. június 4.-én iskolánk udvarán, ahol egy finom vacsora mellett lehetőség adódik a kötetlen beszélgetésre, együttgondolkodásra és szórakozásra. Jelentkezését IDE KATTINTVA, A KÉRDŐÍV KITÖLTÉSÉVEL és a befizetés teljesítésével tudja véglegesíteni 06.02. szerda éjfélig.  Az est programja:

 

Idén Loyolai Ignác megtérésének 500. évfordulója  alkalmából Szent Ignác évet hirdetett a jezsuita rend. A juniálison Nagy Bálint SJ, volt iskolalelkész, rátekintést nyújt az ünnepi évre.

  • 16.30-17.00 GYÜLEKEZÉS
  • 17.00 DIÁKJAINK RÖVID MŰSORA, NAGY BÁLINT SJ A SZENT IGNÁC ÉVRŐL
  • 18.00 POHÁRKÖSZÖNTŐ ÉS VACSORA

vacsora után

  • ISKOLÁNK ÚJ LOGÓJÁNAK ÉS CÍMERÉNEK BEMUTATÁSA
  • SZÓRAKOZTATÓ HANGSZERES ZENE DIÁKJAINK ELŐADÁSÁBAN

A juniálisra szeretettel hívjuk és várjuk! Eső esetén a rendezvényt az iskola Loyola éttermében és a Seregély teremben tartjuk.

Last modified on Monday, 31 May 2021 13:47