Online adategyeztetés szeptember 3-ig!

Tisztelt JEZSU-s Szülők! Kérjük, szeptember 3-ig végezzék el az adategyeztetést. IDE KATTINTVA érik el az on-line felületet, amely tartalmazza az iskolánkba járó gyermek és a szülők adatait. Kérjük, akik az előző tanévekben már kitöltötték az adatlapot most ellenőrizzék le, hogy történt-e változás az adatokban a korábban megadotthoz képest, és javítsák, aktualizálják az adatokat. Új diákjaink családjaitól azt kérjük, hogy töltsék ki az adatokat. BELÉPÉS A FELÜLETRE A GYERMEK OKTATÁSI AZONOSÍTÓJÁVAL ÉS...

SZÜLETÉSI DÁTUMÁVAL. 
HATÁRIDŐ: 2021. SZEPTEMBER 3. PÉNTEK
A megadott adatok (kivéve szülői felajánlás) jogszabályi kötelezettség miatt történő adatkezelésnek minősülnek a köznevelési törvény 41§ (4) bekezdése értelmében, és vonatkoznak rá a biztonságos adatkezelés (GDPR) szabályai.

Tisztelettel:

Dr. Bukovszki Edit
nevelési igazgatóhelyettes

Last modified on Friday, 27 August 2021 13:20